
Katarzyna Pisarik
Jestem absolwentką Psychologii ze Specjalnością Kliniczną na Uniwersytecie SWPS i psychoterapeutką w trakcie czteroletniego, całościowego szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym w szkole Tercognitiva w Krakowie, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej im. Zdzisława Bizonia. Doświadczenie kliniczne zdobywałam m.in. na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych Zakładu Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz na Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Działam także w Fundacji Serce Dziecka, gdzie wspieram rodziców dzieci przewlekle chorych, jestem także członkinią jej rady. Od wielu lat spełniam się także jako przedsiębiorczyni i mama. Połączenie mojego wykształcenia i doświadczenia zawodowego pozwala mi dobrze rozumieć moich małych i dużych Pacjentów – prowadzę psychoterapię oraz konsultacje psychologiczne dla dorosłych, młodzieży i dzieci (stacjonarnie oraz online). Pracuję w oparciu o podejścia CBT oraz ACT, a moją pracę regularnie poddaję regularnej superwizji. W centrum mojej pracy stawiam relację – opartą na akceptacji, zaufaniu i życzliwości. Towarzyszę w procesie odzyskiwania kontaktu ze sobą, budowania odporności psychicznej i życia w zgodzie z własnymi wartościami. Zapraszam Cię do wspólnej pracy – z uważnością, zrozumieniem i szacunkiem dla Twojego tempa i doświadczeń.
Specjalizuję się w pracy nad:
- wyzwaniami związanymi z rodzicielstwem
- wspieraniem osób przewlekle chorych i ich bliskich
- relacjami i stawianiem granic
- lękiem, stresem i trudnymi emocjami
- perfekcjonizmem i prokrastynacją
- kryzysami życiowymi i rozwojowymi (w tym kryzysem tożsamości)

Karolina Głusiec
Jestem absolwentką Psychologii ze Specjalnością Kliniczną na Uniwersytecie Ignatianum (2019r.) i psychoterapeutką w trakcie całościowego, czteroletniego szkolenia z psychoterapii poznawczo – behawioralnej z rozszerzonym modułem poświęconym psychoterapii zaburzeń seksualnych w Instytucie Poznawczym w Krakowie, posiadającym akredytację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Jestem zdania, że kluczowym aspektem wspólnej pracy jest relacja terapeutyczna, dlatego istotne w gabinecie są dla mnie zaufanie, otwartość oraz poczucie bezpieczeństwa. Na co dzień współpracuję z osobami dorosłymi zmagającymi się z kryzysami, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi oraz zaburzeniami osobowości. Zdobywałam doświadczenie zawodowe między innymi w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej, Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym udzielając wsparcia osobom z doświadczeniem terminalnych chorób somatycznych oraz na Oddziale Psychiatrycznym Ogólnym (7A) Szpitala Klinicznego im. dr Józefa Babińskiego. Obecnie zawodowo związana jestem z Centrum Zdrowia Psychicznego Małopolska-Południe, będącego jednostką Szpitala Klinicznego im. dr Józefa Babińskiego, gdzie prowadzę diagnozy i wspieram osoby doświadczające kryzysu w obszarze zdrowia psychicznego. Ukończyłam szkolenie z zakresu diagnozy i psychoterapii osób z zaburzeniami neurorozwojowymi, szkolenie kwalifikacyjne dla psychologów nadające uprawnienia do posługiwania się skalą inteligencji Stanford-Binet 5, szkolenie z zakresu stosowania i interpretacji Minnesockiego Wielowymiarowego Inwentarza Osobowości MMPI-2 oraz szkolenia z zakresu diagnozy przesiewowej i terapii zaburzeń komunikacji w chorobach otępiennych. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Specjalizuję się w pracy nad:
- zaburzeniami lękowymi
- zaburzeniami depresyjnymi
- zaburzeniami osobowości
- pracą z osobami neuroatypowymi
- diagnozą psychologiczną (inteligencji, cech osobowości, spektrum autyzmu i ADHD)

Małgorzata Brożek
Jestem absolwentką Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, psychodietetyczką po studiach podyplomowych na Uniwersytecie SWPS, a także psychoterapeutką w trakcie czteroletniego, całościowego kursu psychoterapii w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie, akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej im. Zdzisława Bizonia. Doświadczenie kliniczne zdobyłam m.in. w Telefonie Zaufania w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, w Szkole Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata oraz firmie Wellbeing Polska, gdzie prowadziłam konsultacje psychologiczne dla pracowników międzynarodowych korporacji. W pracy skupiam się na empatycznym rozumieniu trudności moich klientów oraz wsparciu w ich rozwiązywaniu. Wiem, jak trudne może być mówienie o wrażliwych tematach, dlatego zawsze dbam o to, by stworzyć bezpieczną atmosferę bez oceniania. Oferuję konsultacje psychodietetyczne na których wspólnie zmieniamy relację z jedzeniem oraz terapię psychologiczną dla osób przeżywających nadmierny stres lub lęk, przechodzących kryzys, trudności w relacjach lub mierzących się z brakiem motywacji. Koncentruję się na mocnych stronach danej osoby, wyszukując rozwiązań dla napotykanych trudności. Nie patrzę na człowieka jak na problem do naprawienia, a jak na piękno i potencjał do odkrycia.
Specjalizuję się w pomocy dorosłym z:
- zaburzeniami odżywiania
- emocjonalnym jedzeniem
- zaburzeniami depresyjnymi
- zaburzeniami lękowymi
- perfekcjonizmem
- niskim poczuciem własnej wartości
- trudnościami w relacjach